برای شروع فعالیت در بازار بورس باید در گام اول نسبت به ثبت نام و دریافت کد بورسی از طریق کارگزار‌های بورس اقدام کنید. بعد از صادر شدن کد بورسی افراد می‌توانید به راحتی از طریق سامانه معاملات آنلاین کارگزاری مورد نظر معاملات خود را شروع کنید.

وظایف کارگزارهای بورس در گام اول ارائه یک سامانه معاملات آنلاین با سرعت بالا و دسترسی آسان به منظور انجام معاملات در بازار بورس است. در گام‌های بعدی کارگزارهای بورس می‌توانند بعضی از خدمات را در قالب تسهیلات به مشتریان خود ارائه کنند. در این میان قصد داریم به تمام خدمات کارگزاری آگاه که از طریق سایت باشگاه مشتریان این کارگزاری ارائه می‌شود، اشاره کنیم. با ما همراه باشید.

سایت باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه چیست و چه امکاناتی دارد؟

همان‌طور که در بخش ابتدایی اشاره شد، سایت باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه به عنوان بستری برای خدمت‌رسانی بهتر در نظر گرفته شده است که مشتریان کارگزاری آگاه و کاربران سایت باشگاه به راحتی می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند. میزان دسترسی و بهره‌مندی از این خدمات برای مشتریان کارگزاری آگاه (افرادی که از آگاه کد بورسی دریافت کرده‌اند) به مراتب بیشتر از کاربران باشگاه (افرادی که فقط در باشگاه ثبت ‌نام کرده‌اند و مشتری آگاه نیستند) خواهد بود. در ادامه مهمترین خدمات باشگاه را به شما معرفی می‌کنیم.

بسته‌های اعتباری

 مشتریان کارگزاری آگاه می‌توانند با رعایت بعضی شروط، از بسته‌های اعتباری به منظور یک اهرم مالی در معاملات خود استفاده کنند. این بسته‌ها در صورتی که شما واجد شرایط باشید، به قسمت مانده قابل معامله شما در سامانه معاملاتی واریز می‌شود. شما می‌توانید در مدت‌زمان تعیین شده با این سرمایه در بازار بورس فعالیت کنید. به منظور تسویه اعتبار، لازم است در تاریخ سررسید حساب معاملاتی خود را به اندازه همان بسته اعتباری شارژ کنید تا کارگزاری آگاه در روز تسویه، مبلغ را بدون هیچ کارمزدی از حساب معاملاتی شما برداشت کند.

همچنین بخوانید:  باشگاه مشتریان تپسی راه‌اندازی شد

شرایط دریافت بسته اعتباری:داشتن ریال باشگاه امضای قرارداد اعتباری نزد شعب آگاه داشتن ارزش تضمین به اندازه کافی وام قرض‌الحسنه

وام قرض‌الحسنه کارگزاری آگاه همانند بسته‌های اعتباری به عنوان یک اهرم مالی در معاملات بورس برای مشتریان قابل استفاده است. در مواردی پیش می‌آید که کاربران به دلایل مختلف، مبلغی را برای مدتی در حساب معاملاتی خود نگه می‌دارند. کاربران باشگاه می‌توانند بر اساس میزان رسوب وجه خود، وام قرض‌الحسنه دریافت کنند. فقط در نظر داشته باشید در گام اول در صفحه مربوط به وام در سایت باشگاه در قسمت بالای صفحه گزینه محاسبه رسوب را انتخاب کنید تا بر اساس گردش سرمایه در حساب معاملاتی خود در کارگزاری آگاه، قدرت دریافت وام شما مورد محاسبه قرار بگیرد. شرایط بهره‌مندی از این وام در کارگزاری آگاه مانند بسته‌های اعتباری است با این تفاوت که به جای ریال باشگاه باید سطح باشگاه شما سطح ۵ به بالا باشد.بسته‌های مشاوره‌ای و تحلیلی

به منظور دریافت مشاوره بورسی و پیشنهاد سرمایه‌گذاری، بررسی حمایت و مقاومت سهام، دریافت گزارش‌ها و اطلاعات سودمند در خصوص انواع سهام شرکت‌های بورسی، می‌توانید از قسمت بسته‌های مشاوره‌ای و تحلیلی در سایت باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه اقدام کنید. خدمات مشاوره سرمایه‌گذاری آگاه از طریق وب سایت همفکران ارائه می‌شود و این بسته‌ها، در واقع حق اشتراک وب سایت همفکران را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. در این بخش بسته‌های متنوعی برای علاقه‌مندان وجود دارد و با تخفیف ۲۰ تا ۸۰ درصدی می‌توانید از این بسته‌های مشاوره‌ای به منظور کسب سود بیشتر در بازار بورس استفاده کنید.

بلاگ باشگاه مشتریان آگاه

همچنین بخوانید:  دلایل شکست برنامه وفاداری

بلاگ باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه، مقالات آموزشی متنوعی را در حوزه بازار سرمایه به صورت رایگان در اختیار کاربران می‌گذارد. علاوه بر این در این بخش ویدئو‌های آموزشی بورس به صورت رایگان برای علاقه‌مندان بارگذاری شده است. این مقالات و فیلم‌های آموزشی برای افراد مبتدی و حرفه‌ای یا متخصص در بازار سرمایه‌ قابل استفاده است و به آن‌ها کمک می‌کند سطح دانش بورسی خود را ارتقا دهند. علاوه بر این، بلاگ باشگاه کتاب‌های الکترونیک و محتوای صوتی را نیز به کاربران خود ارائه می‌دهد.

مسابقات باشگاه

 در این بخش بعضی از سوالات بورسی به صورت روزانه و در قالب مسابقه منتشر می‌شود. شما می‌تواند با شرکت در این مسابقات، دانش بورسی خود را افزایش دهید. همچنین در صورت صحیح بودن پاسخ، امتیاز تعیین‌شده‌ای به مجموع امتیازهای باشگاه شما اضافه می‌شود. با افزایش امتیاز سطح باشگاه شما بالا می‌رود و در نهایت می‌توانید از تخفیفات و تسهیلات بیشتری در کارگزاری آگاه بهره‌مند شوید.

آموزش بورس

 از طریق منوی آموزش در سایت باشگاه می‌توانید به تمامی دوره‌های آموزشی بورس در کارگزاری آگاه دسترسی داشته باشید. این دوره‌های آموزشی توسط اساتید مجرب و حرفه‌ای در بازار سرمایه برگزار می‌شوند و برای تمامی افراد از سطح مبتدی تا حرفه‌ای در بازار قابل استفاده هستند. با توجه به سطح باشگاه خود می توانید در این دوره‌های آموزشی با تخفیف ۲۰ الی ۶۰ درصدی ثبت نام و شرکت کنید.

کلام آخر

کارگزاری‌های بورس در بازار سرمایه می‌توانند به مشتریان خود خدمات و تسهیلاتی را به اشکال مختلف ارائه دهند. در این میان ما به صورت کامل به خدمات کارگزاری آگاه در قالب سایت باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه پرداختیم. این سایت شامل خدمات بسیار متنوعی می‌شود: از بسته‌های اعتباری و وام قرض‌الحسنه گرفته تا مقاله‌ها و فیلم‌ها و دوره‌های آموزشی درباره معاملات موفقیت‌آمیز در بازار سرمایه. بعضی از این خدمات به صورت اختصاصی در اختیار مشتریان آگاه قرار می‌گیرد و برای بعضی دیگر، نیازی نیست حتما مشتری آگاه باشید.

همچنین بخوانید:  رونمایی از سایت جدید باشگاه مشتریان بانک صادرات

انتهای مطلب/