تسکو یکی از نخستین پیشگامان کارت وفاداری بود. کارت باشگاه تسکو که ابتدا در سال ۱۹۹۵ تأسیس شد، طی سال‌ها تکامل پیدا کرد. شما امتیازهای کارت باشگاه تسکو را به نرخ یکی به ازای هر پوند خرج شده کسب می‌کنید که می‌توانید آن‌ها را داخل فروشگاه تسکو یا از طریق شرکایی مانند «E.on» جمع کنید.

هر امتیاز اگر برای خرید داخل فروشگاه استفاده شود، یک پنی امتیاز دارد و (اگر دست‌کم ۱۵۰ امتیاز در حساب خود داشته باشید.) هر سه ماه یکبار کوپن‌هایی را می‌فرستند. اگر کمتر از دو سال از تاریخ کوپن‌های گمشده و یا استفاده‌نشده گذشته باشد، امکان برگرداندن آنها وجود دارد گام‌ها را در راهنمای استفاده از کوپن تسکو دنبال کنید تا ببینید آیا چیزی از شما پنهان‌شده است یا خیر.

شرکای تقویتی کارت باشگاه. اگر جای دیگر بازخرید شوند، سه تا چهار برابر ارزششان امتیازدارند.

اینجا نیروگاه تقویتی امتیازهای تسکو است. کوپن‌های معمولی تسکو را با ژتون‌های تقویتی کارت باشگاه ویژه تسکو عوض کنید تا هر کوپن ده پوندی ارزشی حدود چهل پوند به دست بیاورد. کارت باشگاه تقویتی شامل پیشنهادهایی برای بلیت قطار، آبونمان مجلاتی مانند «کاسموپولیتین»، سفر شامل تعطیلات، هدایا، اتاق هتل و غیره می‌شود. در میان گزینه‌ها عضویت هجده پوندی راک، بلیت سینما برای بزرگسالان به ارزش ۴/۵ پوند یا برگه ورود سالانه به پارک‌های موضوعی «مریلین» به ارزش پنجاه پوند دیده می‌شوند. فهرست قیمت در بروشور گاهی بالاتر از قیمت بازار است. بنابراین ممکن است همیشه ارزش سه یا چهار برابر به دست نیاورید؛ اما اگر برای خرید چیزی، که به‌هرحال خریده‌اید معامله می‌کنید ارزش زیادی دارد.

همچنین بخوانید:  باشگاه مشتریان کدام بانک فعال‌ تر است؟

امتیازهای تسکو را با «E.on» به دست بیاورید. وقتی صورتحساب‌های خود را می‌پردازید امتیاز بگیرید.

اگر روی یکی از تعرفه‌های «E.on» پاداش داشته باشید می‌توانید امتیازهای کارت باشگاه تسکو را به دست بیاورید می‌توانید انتخاب کنید که پاداش‌های «E.on» یا کوپن برای خرده‌فروش‌های خیابان‌های سطح بالا یا امتیازهای کارت باشگاه را دریافت کنید. مشتریان می‌توانند هرسال تا ۱۵۰۰ امتیاز پاداش «E.on» جمع کنند که می‌تواند با تعداد معادل امتیاز کارت باشگاه معاوضه شود. این فقط ۱۵ پوند تخفیف خرید در تسکو است اما ممکن است در پاداش‌های تقویتی کارت باشگاه تا شصت پوند ارزش داشته باشد. انتخاب کنید که پاداش‌های «E.on» خود را به‌صورت امتیازهای کارت باشگاه بگیرید و کارت باشگاه خود را با «E.on» ثبت‌نام کنید.

کارت اعتباری تسکو، یک امتیاز اضافی به ازای هر چهار پوند خرج

کارت اعتباری باشگاه تسکو به ازای هر چهار پوندی که هرجایی خارج از تسکو خرج می‌کنید (پنج امتیاز به ازای هر چهار پوند خرید در تسکو) به شما یک امتیاز می‌پردازد که اگر داخل فروشگاه در تسکو استفاده شود تقریباً ۰/۲۵ درصد بازده به مخارج است. آنها را با ژتون‌های تقویتی کارت باشگاه تعویض کنید تا به اندازه ۰/۷۵ تا ۱ درصد ارزشمند شوند.

معمولاً هرماه باید کامل پرداخت کنید تا به شما تعلق نگیرد؛ اما تسکو بازپرداخت ۲۱ ماه را با صفر درصد بهره برای مخارج ارائه می دهد که در نوع خود طولانی‌ترین است. این بدان معناست که شما می‌توانید «همه‌ی» مخارج معمولتان را با آن انجام دهید تا امتیاز جمع کنید، نقدینگی‌ای را که معمولاً خرج می‌کنید ذخیره کنید، سپس آن را تا ۲۱ ماه بعد کامل بازپرداخت کنید. این در مقایسه باکارت های بازپرداخت نقدی برتر که از ابتدا پرداخت پنج درصد دارند، ضعف است. به دنبال دوره صفر درصد، اگر تخفیف کارت تسکو را کامل نپردازید، مشمول ۱۸/۹ درصد جریمه نرخ درصد سالیانه خواهید شد.

همچنین بخوانید:  تدوین برنامه وفاداری مشتری

به باشگاه تسکو بپیوندید. آنها کوپن امتیازهای اضافه ویژه می‌فرستند.

اگر به یکی از باشگاه‌های تسکو بپیوندید، مانند باشگاه کودکان یا پس‌انداز برای کریسمس، در ایمیل‌هایش کوپن‌هایی دریافت خواهید کرد تا هنگام خرید محصولات مرتبط امتیازهای اضافی به دست بیاورید.

مراقب فروش‌های داخل فروشگاهی باشید. تسکو می‌تواند به شما پرداخت کند تا خرید کنید. به هر فروش تسکو دقت کنید تا امتیازهای اضافی کارت باشگاه دریافت کنید. این ممکن است راه گریزی باشد به خرید کالاهایی که ارزش‌دارند؛ حتی اگر آن‌ها را لازم نداشته باشید. حتی اگر نتوانید سود به دست بیاورید، پاداش‌ها به تخفیف‌های شدیدی منجر خواهد شد برای مثال تسکو یک‌بار ام پی تری پلیر آی پد را به ۴۹ پوند فروخت که قیمت خوبی است و ۹۹۹ امتیاز بیشتر از امتیازهای معمول اضافه می‌کرد و در معاملات کارت باشگاه ۴۲ دلار ارزش داشت؛ بنابراین قیمت پرداختی برای آی پد ۷ دلار می‌شد. برای اطلاعات بیشتر به سایت moneysavingexpert.com  مراجعه کنید که شامل موارد زیر است.

 حساب بانکی جاری تسکو. امتیاز کارت باشگاهی اضافی روی همه‌ی مخارج کارت وام به دست بیاورید.

وام بانکی تسکو. امتیاز کارت باشگاهی اضافی روی بازپرداخت وام دریافت کنید.

با موبایلتان امتیاز بگیرید. برای مشتریان موبایل تسکو امتیاز پاداش بگیرید.

اتمام مطلب/