باشگاه مشتریان بانک ملت ، یک محیط پویا وصمیمی است که تلاش دارد ضمن خلق مزیت هایی علاوه بر خدمات متعارف بانکی، جدیدترین طرحها را به شما معرفی کند.

باشگاه مشتریان بانک ملت، در نظر دارد که با اهداف ذیل فعالیت کند.

    ایجاد و خلق یک تجربه عالی و متمایز برای مشتریان
    توسعه و خلق محصولات و خدمات جدید از طریق شناسایی خواسته ها و نیازهای مشتریان
    ایجاد ارتباطی دوسویه و تعاملی مستقیم با مشتریان
    ارائه پاسخی شایسته در مقابل اعتماد مشتریان گرامی به بانک ملت
    تشویق مشتریان برای استفاده از خدمات الکترونیکی بانک ملت
    تشویق مشتریان جهت جمع آوری امتیازات و استفاده هر چه بیشتر از جوایزطرح ها جشنواره های متنوع

بانک ملت در کنار کوشش همیشگی خود با عزمی راسخ در تلاش است تا با به کارگیری دانش و تخصص تمامی بخش های مختلف بانک اعم از ادارات کل ،شرکتهای فناوری اطلاعات وابسته به بانک ملت از جمله شرکت مهندسی نرم افزار شقایق همواره با تکیه بر جدید ترین تکنولوژی ها و متد های کاری در پی دستیابی به بهترین عملکرد و بالاترین کیفیت خدمات برای مشتریان خود باشد.

اگر شما فردی توانگر ، خلاق و مشتاق به فضاهای مجازی هستید…..
اگر شما مشتری بانک ملت بوده و می خواهید از جوایز و جشنواره های فوق العاده بانک ملت استفاده نمایید…..
و در کل اگر شما به دنبال برآورده کردن آرزوهای کو چک و بزرگ خود هستید….
حتما در باشگاه رسمی مشتریان بانک ملت عضو شوید و لحظه های خوب را تجربه کنید…..

همچنین بخوانید:  آشنایی با باشگاه مشتریان دیجی‌کالا

در این طرح شما مشتریان گرانقدر قادر خواهید بود علاوه بر بهره‌مندی از خدمات الکترونیک، نسبت به جمع‌آوری امتیاز اقدام و از مزایای آن بهره‌مند شوید.
به این ترتیب که همزمان با استفاده از خدمات ذیل از طریق درگاه‌های الکترونیک بانک ملت ،‌ امتیازات شما محاسبه و تجمیع شده و در نهایت با دستیابی به سقف‌های مشخصی ، جوایزی به عنوان پاداش دریافت خواهید نمود

* به ازاء هر یک از دوستان شما که از طریق کد معرف شما به عضویت باشگاه درآیند ، ۰.۵ امتیاز به ازای هر فرد تا سقف ۲۰ نفر (۱۰ امتیاز) و ۰.۲ امتیاز به ازاء معرفی هر فرد برای بیش از ۲۰ نفر تا سقف ۵۰ نفر (۶ امتیاز ) می باشد که در مجموع سقف امتیاز دعوت از دوستان ۱۶ امتیاز می باشد.
* به هر شماره قرارداد تنها ۱ امتیاز در ماه تعلق میگیرد ( بنابراین چنانچه اقساط یک تسهیلات توسط چند نفر در یک ماه پرداخت شود تنها ۱ امتیاز به اولین نفر پرداخت کننده تعلق می‌گیرد
شایان ذکر است پرداخت الکترونیکی بهای سوخت نیز مشمول امتیاز در بخش خرید از دستگاه کارتخوان خواهد شد.
همچنین در راستای تحقق اصل مشتری مداری، رفاه حال شما مشتریان گرامی و به منظور اطلاع‌رسانی از وضعیت امتیازات جمع‌آوری شده، ابزارهای متنوعی به شرح ذیل پیش بینی شده است .
– سایت اینترنتی “باشگاه مشتریان ملت” – ارسال دوره‌ای امتیازات به آدرس الکترونیک – کلیه شعب بانک ملت
از این رو به منظور دریافت اطلاعات تکمیلی، لطفاً نسبت به ثبت نام در این سایت و تکمیل مشخصات فردی خود اقدام فرمائید، شما با ورود به این طرح علاوه بر شرکت در قرعه‌کشی‌های شش ماهه که همراه با جوایز بسیار نفیس و ارزنده است، همزمان با رسیدن به حد نصاب‌های ۱۰۰، ۲۰۰ و ۳۰۰ امتیاز، می‌توانید از پاداش‌های در نظر گرفته شده که شامل انواع تسهیلات با نرخ بهره پائین و واریز وجه نقد می‌باشد بهره مند گردید.

همچنین بخوانید:  شش نیاز اولیه مشتریان

انتهای مطلب/